RUČNĚ VEDENÉ SEKAČKY XR120V

Ručně vedené sekačky G-FORCE XR 120 jsou v současnosti nejvýkonnější akumulátorové sekačky na trávu na evropském druhu s vysoce účinnými lithium-iontovými akumulátory 120V od společnosti SAMSUNG. Součástí balení je rychlonabíjecí stanice, akumulátor, mulčovací zarážka i deflektor bočního výhozu. Elektronický variátor zajišťuje optimální výkon za všech okolností.

- Záběr 46 cm bez pojezdu i s pojezdem

- Záběr 53 cm s pojezdem

- Mají bezkonkurenční sběr trávy

- Nejsou omezeny svahovou dostupnosti v terénu, protože nemají mazání

- Možnost vertikálního kompaktního skladování

- Základem ručních sekaček  jsou dva motory  - 1x sečení a 1x pojezd

- Výkonný motor 1500W

- Kvalitní ocelový skelet a vysoká torzní tuhost

- 4 funkce sečení (sběr, mulčování, zadní výhoz a boční výhoz)

- Adaptivní technologie výkonu motoru ATVM zajišťuje nejvyšší výkon i v nejnáročnějších podmínkách

- Vertikální skladování

KŘOVINOŘEZ XR 120 2V1

Křovinořez G-FORCE XR 120 2v1 je poháněn  bezkartáčovým motorem o výkonu 800W  a Srovnává se s  křovinořezui poháněné spalovacím motorem. Díky nízké hlučnosti a nulovým emisím neobtěžujete sousedy a zahradu můžete upravovat kdykoliv Vás napadne. Součástí balení je čtyřzubý nůž a ramenní popruh . Ergonomicky tvarovaná řídítka jsou také jednoduše sklopná pro snadnou přepravu či uskladnění.

 

KŘOVINOŘEZ XR 120 MULTI

Křovinořez XR 120 Multi vyniká, nejen svým výkonem 800W, ale také svojí praktičností a variabilitou. Kromě klasické strunové hlavy, máte možnost jako příslušenství připojit adaptéry : 

- Řetězové pily pro průřez větví 

- Zametacího kartáče pro úklid dlažby

- Plotostřih pro vytvarování a zarovnání vašich keřů 

- Rotační kupčic pro provzdušnění půdy.

PLOTOSTŘIH XR120

Vysoce kvalitní nože značky NIKKARI  s trojitým ostřím, řezané laserem, poskytují maximální efektivitu. Novinkou je také otočná rukojeť pro usnadnění řezání z boční nebo z horní části živého plotu. Vysoce kvalitní nože s trojitým ostřím, řezané laserem, poskytují maximální efektivitu. Otočná rukojeť Vám usnadní  řezání z boční nebo z horní části živého plotu.

FUKAR XR 120

Akumulátorový fukar G-FORCE XR 120 má 3 úrovně rychlosti proudění vzduchu - až 220 km/h a obrovský objem až 900m3/h. Lze tedy snadno odstranit i velké množství nečistot. Turbínové kolo je vyrobené z odolného tlakového odlitku, konstruovaného tak, že produkuje nízké vibrace s největším možným průtokem vzduchu. 

Fukar XR 120 je dokonale vyvážený a při použití ramenního popruhu zajišťuje práci bez únavy. Výkonný bezkartáčový motor o výkonu 700W zajišťuje maximální výkon který lze regulovat ve 3 úrovních.
 

ŘETĚZOVÁ PLILA XR 120

Akumulátorová řetězová pila G-FORCE XR 120 splňuje vysoké nároky na výkon.
Je perfektní alternativou k běžným benzínovým modelům. Její výkon 2000W Vás ohromí. Řetězová pila G-FORCE je vybavena řadou technických a bezpečnostních předností, jako je například okamžité zastavení řetězu. Kompaktní a ergonomický design zajištuje nejlepší ovladatelnost. Elektronický variátor zajistí optimální výkon během řezu.

-  délka lišty 400 mm

-  rychlost řetězu 15 m/s

-  3,8" řetěz

-  snadná výměna řetězu

-  pevné kovové madlo

-  značková lišta a řetěz Oregon

RYHLONABÍJECÍ DOKOVACÍ STANICE A AKUMULÁTOR 120V

Rychlonabíjecí stanice G-FORCE má automatické chlazení, je možné jí připevnit na zeď. Led indikátor VáVás informuje o stavu. nabíjení akumulátoru. 

Akumulátor Vám nabije za 40 minut a bude Vás o tom informovat světelnou signalizací. 

G-FORCE v úzké spolupráci se značkou SAMSUNG přichází s revoluční 120 V technologií, která je stejně výkonná jako spalovací motory. Akumulátorové stroje G-FORCE mají elektronickou kontrolu výkonu a odebírají vždy jen tolik energie, kolik je potřeba, proto jsou tak efektivní.Akumulátor 120V s technologií SAMSUNG. Akumulátor je kompaktní, má magnetické držadlo pro snadnou manipulaci.

AKUMULÁTOROVÝ ODSTARŇOVAČ PLEVELE RX120

Odstraňovač plevele, je efektivní a šetrný k životnímu prostředí. Tento stroj je vybaven šesti pletenými ocelovými dráty, odstraňuje plevel ze zpevněných povrchů - bez jakýchkoli chemických látek nebo tepelného zpracován. 

Díky vyváženému rozložení hmotnosti a velkým kolům nabízí vynikající manévrovatelnost. Speciální podpora ložiska hlavy kartáče umožňuje práci bez vibrací. Kartáč lze bočně otočit pro pohodlné čištění hran. Základem je podvozek Německého výrobce LIMPAR a o pohon se stará 120V  elektromotor G-FORCE který zajišťuje vysoký výkon a tichý chod.

ZAMETACÍ KARTÁČ G-FORCE RX120

Zametací kartáč je perfektní pomocník na úklid cest a z povrchu zpevněných betonem, asfaltem, dlažebními kameny nebo deskamii. Zametá pomocí poly kartáče s 10ti segmenty. Výškově nastavitelná řidítka. O pohon se stará řemenová převodovka s olejovou lázní (BiCiDi) o rychlosti 3,3 km/h značky LIMPAR a 120V bezkartáčový elektromotor G-FORCE. Jednoduché nastavení směru zametání.